۰۲۱-۲۶۴۰۵۷۵۷ 09198221232 parmis.travel

تور استرالیا

(ظرفیت تور کامل شده است)

کد تور : PKGAUS001

تور استرالیا ( ویزه نوروز 97) / 11 شب و 12 روز

پرواز با هواپیمایی Qatar Air Ways

روزهای پرواز : 27 اسفند

قیمت از 6,750,000 تومان + $ 3,950

دریافت فایل

دو تخته (هرنفر) یک تخته (هرنفر) کودک 6 تا 12 سال کودک بدون تخت (۲ تا 6 سال) توضیحات
هتل سوفیتل آن کالینز ملبورن 5* BB هتل شرایتون گرند میراج گلدکوست 5* BB هتل فور سیزن سیدنی 5*BB 6,750,000 تومان + $ 3,950 6,750,000 تومان + $ 5,850 6,450,000 تومان + $ 3,550 6,450,000 تومان + $ 1,550 27 اسفند الی 9 فروردین

توضیحات

تاریخ شروع تور: 27 اسفند 96   /   18 Mar 

تاریخ پایان تور: 9 فروردین 97   /   30 Mar 

( 2 شب ملبورن + 4 شب گلدکست + 5 شب سیدنی )

خدمات تور: 

خدمات ویزای استرالیا – بليت های داخلی رفت و برگشت هواپيما – ترانسفرهاي فرودگاهي خارج از کشور – اقامت در بهترين هتل هاي منتخب با صبحانه بوفه گرم – بازديدهاي از پيش تعيين شده طبق برنامه سفر – وروديه محل هاي مورد بازديد گروهي – همراهي تورلیدر طراز اول فارسي زبان از ابتدا تا انتهاي سفر

مدارک مورد نیاز:

اصل پاسپورت با هشت ماه اعتبار- دو قطعه عکس رنگی جدید – گواهی اشتغال به کار ترجمه شده – گواهی حساب بانکی 6 ماهه اخیر ترجمه شده – سند مالکیت با ترجمه رسمی – شناسنامه ترجمه شده  (کلیه مدارک ترجمه شده با مهر دادگستری) – حداقل زمان جهت صدور ویزا ، یکماه می باشد.

پرداخت 50% مبلغ تور درزمان ثبت نام الزامی می باشد .

برنامه سفر:

روز اول و دوم : تهران- دوحه- ملبورن

پرواز از فرودگاه امام خميني تهران به دوحه ساعت 11:35 بامداد باهواپيمايي قطری پرواز شماره  QR483( لطفأ 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشيد). ورود به دوحه ساعت 13:10 به وقت محلي. پرواز ازدوحه  به ملبورن ساعت  21:00 با هواپيمايي قطری پرواز شماره QR904  ورود  به ملبورن  ساعت 18:45  روز بعد. انتقال به هتل و استراحت.

روز سوم: ملبورن – گلد کست

صرف صبحانه. ترانسفر به فرودگاه جهت پرواز به گلدکست ( 2 ساعت). ورود به گلدکست و انتقال به هتل.

شهر ساحلی گلدکست به دلیل داشتن سواحل بسیار زیبا و رویایی و شبهای شاد و پربرنامه اش یکی از پرطرفدارترین شهرها از نظرمقصد تفریحی در این کشور به شمار می رود.

روز چهارم: گشت شهر بریزبن

صرف صبحانه. گشت تمام روز شهرزیبای بریزبن که پایتخت ایالت کویینزلند است وسومین شهر پر جمعیت استرالیا به شمار می رود. صرف ناهار در رستوران. کروز بر روی رودخانه بریزبن و بازدید از محل حفظ و نگهداری کوالاها و دیدن و عکس انداختن با آنها از نزدیک.

 روز پنجم: گلد کست

صرف صبحانه. تمام روز وقت آزاد و فرصت برای لذت بردن از فضای زیبای هتل و ساحل دل انگیزآن و یا گشت اختیاری به پیشنهاد و سرپرستی مدیر تور.

 روز ششم: گلد کست

صرف صبحانه. تمام روز وقت آزاد و فرصت برای لذت بردن از فضای زیبای هتل و ساحل دل انگیزآن و یا گشت اختیاری به پیشنهاد و سرپرستی مدیر تور.

روز هفتم: گلد کست – سیدنی

صرف صبحانه. ترانسفر به فرودگاه جهت پرواز به سیدنی ( 2 ساعت). ورود به سیدنی و انتقال به هتل.

روز هشتم: سیدنی

صرف صبحانه. گشت کامل شهرزیبای سیدنی، شامل بازدید از منطقه قدیمی The Rocksو عبور از منطقه زیبای Botanical Gardens ،سپس دیدن بندر دارلینگ و China Town و بازدید عبوری از بنادر گوناگون شهرو دیدن منظره های نفس گیر اقیانوس آرام.

بازدید از بیرون ساختمان Opera House و Harbor Bridge.

خانه اپراي سيدني (Sydney Opera House) بركرانه رود پاراماتا در قلب شهر سيدني ساخته شده است و يكي از نمادهاي برجسته اين شهر است. گفتني است كه پوسته حلزوني شكل اين بنا از يك ميليون و ۵۶ هزار تكه سنگ گرانيت ساخته شده است.

 روز نهم: کوه های آبی

صرف صبحانه.گشت تمام روز کوه های آبی همراه با صرف ناهار. کوه‌های آبی یا بلو ماؤنتینز یکی از ناحیه‌های ایالت نیو ساوت ویلز در استرالیا است که بیشتر آن را مناطق کوهستانی تشکیل داده است. بخش بزرگی از این ناحیه از میراث جهانی یونسکو می باشد. پیش ازهجوم اروپایی‌ها ، سده‌های زیادی بومیان در این ناحیه زندگی می کردند. وسعت این منطقه به بیش از ۱۱۴۰۰ کیلومتر مربع میرسد. تقریباً در ۵۰ کیلومتری غرب سیدنی حدفاصل بین دو روخانه نیپین و کاکس واقع شده است. عمیق ترین دره های این ناحیه به ۷۶۰ متر و بلندترین ارتفاعات آن به ۱۲۱۵ متر از سطح دریا میرسد.بیشترین قسمتهای بلو ماونتینز مناطق محافظ شده است که ۷ پارک ملی را تشکیل میدهند. جنگلهای بلند، دره ها، آبشارها، کوه های ساحلی سه خواهران از مزایای دیدنی این منطقه است.سواری ترن کوهی و تله کابین از جمله تفریحات مهیج این روز به حساب می آید.

روز دهم:  : سیدنی

صرف صبحانه. تمام روز وقت آزاد جهت خرید و یا بازدید از سواحل زیبای شهربه سرپرستی و راهنمایی مدیر تور

روز یازدهم : سیدنی

صرف صبحانه. تمام روز وقت آزاد جهت خرید و یا بازدید از سواحل زیبای شهربه سرپرستی و راهنمایی مدیر تور

روز دوازهم:  سیدنی- دوحه- تهران

صرف صبحانه. وقت آزاد تا بعد از ظهر. انتقال به فرودگاه و پرواز به دوحه ساعت 15:55 باهواپيمايي قطری پرواز شماره  QR907( لطفأ 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشيد). ورود به دوحه ساعت 22:300  روز بعد (31 مارچ ). پرواز ازدوحه  به تهران ساعت  00:50 بامداد با هواپيمايي قطری پرواز شماره QR490  .ورود  به تهران  ساعت 04:25 (31 مارچ) .

توضیحات: 

نرخ ها به دلار آمريكا میباشد.

مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج از کشوربه عهده مسافر  می باشد .

صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن  بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود..

ضمانت برگشت الزامی است.

در ادامه سایر تورهای نوروزی

 

تورهای مرتبط

ما را دنبال کنید