خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

چرا تور کلن

کلن یکی از شهر های توریستی آلمان است که در بین گردشگران تور آلمان بسیار طرفدار دارد. جاذبه ها و مکان های دیدنی کلن را می توان مهم ترین دلیل انتخاب تور کلن دانست.

بارسلون

پایتخت و پرجمعیتترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا، بارسلون نام دارد که پس از مادرید، پرجمعیتترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است. مجموعاً در حدود پنج میلیون نفردر ناحیه شهری بارسلونا زندگی میکنند. همچنین این شهر بخش اصلی شهرداریها و شهرستانهای هم جواری‌ست که منطقه شهری بارسلونا را میسازند. بارسلون به لحاظ اهمیت در امور مالی، تجارت، رسانه، سرگرمی، هنر، بازرگانی بینالمللی، آموزش و گردشگری یک شهر جهانی محسوب می‌شود. بندر بارسلونا یکی از مهمترین بنادر اروپا در دریای مدیترانه است و این شهر دوازدهمین شهر جهان و چهارمین شهر اروپا به لحاظ شمار بازدیدکننده در سال است. آب و هوای بارسلون به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد، کاملا مدیترانه‌ای بوده و به غیر از تابستان که آب و هوای گرم و خشکی دارد، باقی ایام سال از هوای معتدلی برخوردار است که همین امر باعث شده تا سفر به این منطقه در هر زمانی از سال امکان‌پذیر باشد. از جاذبه‌های دیدنی بارسلون می‌توان به این موارد اشاره کرد: کلیسای ساگرادا فامیلیا، خيابان رامبلا، ورزشگاه نیو کمپ بارسلونا، پارک گوئل، میدان کریستف کلمب، کلیسای جامع بارسلونا، موزه ملی هنر کاتالونیا، بازار بوکریا، کاسا بتلو، پلاکا رویال، کاسو لئو آی موروا، آبشار یادبود، کلیسا سانتا آنا، موزه کلیسای جامع و…

جاذبه های گردشگری پاریس

پاریس شهری است که از هزاران سال قبل از میلاد مسیح سکونت در آن وجود داشته و امروزه یکی از محبوب ترین شهرهای جهان برای مسافرت است. با ساخت اولین برج اسکلت فلزی جهان یعنی برج ایفل و سپس موزه لوور تعداد گردشگران پاریس افزایش یافت. فستیوال های هنری و دنیای مد از دیگر جاذبه های پاریس هستند که دلیلی برای سفر به این شهر در هر فصل از سال می شوند. حتی کافه رستوران های این شهر در تور پاریس طرفداران بسیاری دارند و غذاهای فرانسوی از جذابیت های سفر هستند. پیشنهاد می کنیم تا در سفر به پاریس از جاذبه های تاریخی همچون: کلیسای نوتردام، سکره سکر، دانشگاه سوربن و میدان پیروزی با طاق حجاری شده اش دیدن کنید. اگر اهل طبیعت گردی هستید در شهر پاریس پارک های متعددی خواهید یافت که برای قدم زدن های عصرانه بسیار دلپذیر هستند. باغ های تویلری نمونه ای از این پارک ها هستند که فاصله کمی تا موزه لوور دارند.

خرید در پاریس

بیشتر خیابان ها و بلوارهای پاریس برای خرید مشهور هستند و شما می توانید از این مغازه ها دیدن و خرید نمایید. راحت تر بگوییم، پاریس بهشت کسانی است که از خرید کردن لذت می برند. برای خرید به خیابان های ریوولی، شانزه لیزه، اوسمان یا مونمارتر بروید. در مراکز خرید بزرگ و پر از تزئین پاریس برندهای بزرگ و کوچک بین المللی را بخرید. برخی از بهترین مراکز خرید پاریس با نام های فورورم ال، چهار فصل، برسی ویلاژ، کاروزل دو لوور، گالری لافایت و ریمووا برای گشت و گذار عالی هستند. بازار «سن توان»، محله «لو ماره» و خیابان «کومرس» از مشهورترین مکان ها برای خرید در تور پاریس هستند. در سفر به پاریس حتماً سوغاتی های معروف همچون کلاه بره، عطر، لباس مارینی یر، شیرینی ماکارون، انواع شکلات و پنیر را برای خود و عزیزانتان به رسم یادبود خریداری نمایید.

ما را دنبال کنید