خط مستقیم ویژه تهران 26405757-021 09198221232 parmis.travel

همه چیز در مورد تورهای اروپا

منظور از تورهای اروپا، تورهایی است که در کشورهای قاره اروپا برگزار می‌شوند و معمولا هم در حوزه شنگن هستند. در حال حاضر تورهای اروپایی که از مبدأ ایران برگزار می‌شوند دو دسته می‌شوند؛

– تورهای پرطرفداری که معمولا در همه فصل‌ها برگزار می‌شوند و همیشه مسافرانش را دارد.

– تورهای کم‌طرفدارتر که در فصل‌های خاصی برگزار می‌شوند یا شرایط برگزاری خاصی دارند.

هر کدام از تورهای اروپایی ویژگی‌های خودشان را دارند و بعد از اینکه مقصدتان را انتخاب کردید، لازم است به صورت جداگانه هم خدمات تورش را بدانید و هم از مسیری که برای تهیه مدارک و خرید تور باید طی کنید، آگاهی پیدا کنید. در این صفحه سعی می‌کنیم همه دانستنی‌های مهم درباره تورهای اروپا را بگوییم که اگر قرار است برای اولین بار تجربه سفر به اروپا را داشته باشید، کامل با فضای آن آشنا شوید.

با تور به اروپا سفر کنیم یا شخصی؟

احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که بهتر است برای سفر به اروپا با تور اروپا برویم یا خودمان اقدام کنیم؟ پاسخ این سوال کاملا به توانمندی‌ها، سبک سفر و علایق شما بستگی دارد. پیشنهاد ما این است که اگر تجربه سفر به اروپا را ندارید حتما با تور اروپا سفر کنید. ویژگی سفر با تور اروپا این است که آژانس مسافرتی تمام کارهای لازم برای سفر شما را انجام می‌دهد و نیازی نیست شما درگیر فرآیند دریافت ویزا و رزروها شوید. ضمن اینکه معمولا سفارت‌ها به تورهای اروپا راحت‌تر ویزا می‌دهند تا اینکه خودتان شخصی اقدام کنید.

در حال حاضر حداقل خدماتی که در تورهای اروپا ارائه می‌شود شامل ویزا، رزرو هتل،بیمه و ترنسفر فرودگاهی است. در این تورها، خودتان می‌توانید در مقاصد برنامه‌ریزی کنید و از جاذبه‌ها به اختیار خودتان بازدید کنید. البته در بعضی از پکیج‌های تورهای اروپا، گشت شهری و تورلیدر هم قرار دارد و اگر تمایل دارید همراه گروه از جاذبه‌ها بازدید کنید، می‌توانید این تورها را انتخاب کنید.

اما اگر بخواهید برای سفر اروپا به صورت شخصی اقدام کنید، باید پرینت پرواز، رزرو هتل، بیمه و فرم مشخصات را داشته باشید و خودتان برای انجام هر کدام از مراحل اقدام کنید. البته در شرایطی که دعوتنامه دارید، رزرو هتل را لازم نیست انجام دهید

ما را دنبال کنید