خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Asia Pattaya Hotel (Asia Pattaya Hotel)

نوع سرویس دهی : 4*BB تایلند , پاتایا مشاهده وب سایت

خدمات هتل :

استخر در فضای باز – وای فای رایگان -ساحل -پارکینگ رایگان-مرکز تناسب اندام -چای/قهوه ساز در تمام اتاق ها-کافه بار-منطقه ساحل خصوصی
-صبحانه فوق العاده

โรงแรม เอเชีย พัทยา که بر روی صخره ای در میان باغ های استوایی قرار دارد، مشرف به خلیج تایلند است و دارای زمین گلف خصوصی و منطقه ساحلی است. رستوران، زمین تنیس و استخر روباز دارد.

اتاق‌ها و سوئیت‌ها دارای کفپوش چوبی و چشم‌انداز دریا یا باغ هستند. هر اتاق بزرگ مجهز به تلویزیون ماهواره ای، مینی بار و قسمت نشیمن است. حمام مرمری خصوصی دارای دوش آب گرم و سرد است.

Clifftop Seafood Pavilion غذاهای دریایی تازه سرو می کند، در حالی که کافی شاپ موراکوت که 24 ساعته باز است، منوی بین المللی ارائه می دهد. این بار که درست در وسط استخر قرار دارد، نوشیدنی‌های تازه‌ای سرو می‌کند.

مهمانان می توانند یک دور اسنوکر بازی کنند یا در مرکز تناسب اندام ورزش کنند. فعالیت های دیگر برای استراحت شامل رقصیدن شبانه در دیسکوتک نپتون است. از طرف دیگر، می‌توانید ترتیب سفر را در میز تور برای کشف منطقه انجام دهید.

โรงแรม เอเชีย พัทยา از شهر پاتایا 1.9 مایلی و تا اسکله بالی های 1.2 مایلی فاصله دارد. پارکینگ رایگان در محل فراهم میباشد.

زوج ها به طور خاص این مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن 8.3 امتیاز دادند.

ما را دنبال کنید