خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Cher Hotel & Spa İstanbul (Cher Hotel & Spa İstanbul)

نوع سرویس دهی : 4*BB ترکیه , بیوغلو مشاهده وب سایت

معرفی هتل پنج ستاره چر استانبول

هتل چر استانبول (CHER HOTEL istanbul Beyoglu) یک هتل پنج ستاره در منطقه بی اقلو استانبول در کشور ترکیه است . نزدیک ترین مرکز خرید به هتل چر استانبول مرکز خرید است و این هتل با مرکز انگشت نگاری 62 m فاصله دارد. از نظر مسافران هتل چر استانبول بیشترین امتیاز این هتل مربوط به نظافت و تمیزی (8.3 از 10) و کمترین امتیاز این هتل موقعیت (7.4 از 10) می باشد . این هتل میانگین امتیاز کلی عالی ( از 10) را کسب کرده و ارزش خرید آن ( از 10) می باشد. از جمله امکانات هتل چر استانبول می توان به استخر شنا ، پارکینگ ، بار ، مرکز تناسب اندام ، اتاق های سیگار ممنوع ، فامیلی روم ، اینترنت ، اسپا ، استخر ، اشاره کرد.

هتل چر استانبول یکی از هتل های 5 ستاره اقتصادی استانبول در منطقه دولاب دره می باشد که تا میدان تکسیم حدود 700 متر فاصله دارد و جز هتل های نوساز استانبول به حساب می آید که در سال 2021 افتتاح شده است .گفتنیست ای هتل گزینه بسیار مناسبی برای مسافرانی می باشد که به دنبال هتلی در نزدیکی مرکز انگشت نگاری وک کانادا می باشند . این هتل در فاصله ای کمتر از 100 متر تا مرکز وک قرار دارد و بهترین گزینه برای مسافرانی است که به دنبالی هتلی خوش قیمت و در عین حال 5 ستاره در نزدیکی مرکز انگشت نگاری هستند .

امکانات هتل 5 ستاره چر استانبول :

هتل چر استانبول همانند دیگر هتل های 5 ستاره امکاناتی چون لابی پذیرش 24 ساعته ، رستوران ، باشگاه بدن سازی ، استخر سر پوشیده ، سونا ، جکوزی ، کافه،مرکز خدمات زیبایی ، صبحانه رایگان ، پارکینگ برای مهمانان خود و  وای فای رایگان سالن کنفرانس و جلسات  را به مهمانان خود ارایه می دهد . این هتل حدود 136 اتاق در تایپ های مختلف دارد که عمده اتاق های آن در تایپ استاندارد می باشد .

امکانات اتاق های هتل چر استانبول :

پیش تر گفتیم این هتل جز هتل های نوساز استانبول می باشد. با توجه به نوسازی آن سعی بر این شده است که از متریال مدرن در طراحی اتاق های آن استفاده شود و فضایی دلنشین را برای مهمانان خود به ارمغان آورده است . در تمامی اتاق های این هتل امکاناتی چون مینی بار ، کمد ، سیف باکس ، سرویس گرمایش و سرمایش و تهویه هوا ، سشوار ، شارژ روزانه لوازم چای و قهوه ، شارژ روزانه لوازم بهداشتی حمام و حوله ، نظافت روزانه اتاق انجام میگیرد . اتاق های هتل چر بنا به رزروی که برای شما انجام شده است از تایپ اتاق های استاندارد ، دیلاکس و فمیلی روم با نام سوییت جونیور  را شامل می شود که از 136 اتاقی که در این هتل موجود است 14 تای آن سوییت ها و فمیلی روم ها را شامل می شود . گفتنیست اتاق های دیلاکس شامل اتاق هایی با متراژ بزرگتر و تخت ها سایز بزرگ تری دارند که به اصطلاح به آنها  KING BED گفته میشود . قابل ذکر است اتاق های دیلاکس نسبت به اتاق های استاندارد هتل هزینه اضافه را شامل می شود . به علاوه اگر مایل به اضافه کردن تخت به اتاق برای کودکتان باشید به اضای هر شب هتل هزینه ای مازاد بر هزینه رزرو هتل را در نظر میگیرد . گفتنیست هتل چر برای کودکان زیر 6 سال در صورت نداشتن تخت اضافه هزینه ای را در نظر نمیگیرد و خانواده هایی با کودک زیر 6 سال می توانند در اتاق دو تخته رزرو خود را انجام دهند .

ما را دنبال کنید