خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Cocoon Maldives (Cocoon Maldives)

نوع سرویس دهی : 5*AI , مالدیو مشاهده وب سایت

با ارائه استخر روباز، استخر روباز در تمام طول سال و باربیکیو، در جزیره بکر و خیره کننده Ookolhufinolhu در Lhaviyani Atoll واقع شده است. استراحتگاه دارای یک منطقه ساحلی خصوصی و امکانات ورزش های آبی است و مهمانان می توانند از یک وعده غذایی در رستوران لذت ببرند. این ملک توسط Daniele Lago، رئیس و طراح لاگو طراحی شده است.

خدمات هتل :

استخر در فضای باز .شاتل فرودگاه . وای فای رایگان .اتاق های خانوادگی .مرکز آبگرم و سلامتی .مرکز تناسب اندام . چای/قهوه ساز در تمام اتاق ها . کافه بار.منطقه ساحلی خصوصی

خدمات آژانس :

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی  امارات و فلای دبی .قطر ایرویز. ترانسفر فرودگاهی و بین شهری بیمه مسافرتی لیدر محلی

مدارک لازم: 

پاسپورت با 7 ماه اعتبار و ارائه کارت واکسن الزامی است در صورت واکسینه نبودن: نتیجه منفی تست PCR مسافرین برای خروج از ایران 72ساعت قبل از پرواز باید تست PCR در آزمایشگاههای تحت قرارداد ایرلاین انجام داده و جواب آن را برای ورود به پرواز همراه خود داشته باشند.

توضیحات تکمیلی:

ویزای کشور مالدیو در بدو ورود در فرودگاه صادر می شود. کودک بدون تخت و کودک زیر2 سال هر هتلی پذیرش نمیکند . بیمه مسافران بالای 60 سال الزامی و هزینه آن جداگانه از مبلغ تور محاسبه و به عهده مسافر می باشد. مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.

ما را دنبال کنید