خط مستقیم ویژه تهران 26405757-021 09198221232 parmis.travel

Grand Hyatt Doha Hotel & Villas ( Grand Hyatt Doha Hotel & Villas)

نوع سرویس دهی : 5*BB , قطر مشاهده وب سایت

در هتل و ویلاهای Grand Hyatt دوحه با خدمات در سطح جهانی، رفتار افراد مشهور را دریافت کنید
Grand Hyatt Doha واقع در خط ساحلی منطقه جدید West Bay Lagoon، دارای چشم‌اندازهای پانوراما از خلیج‌عربی است. معماری سنتی عربی را به دلیل 249 اتاق و سوئیت و همچنین 91 ویلا مجلل، استخرهای سرپوشیده و روباز و 400 متر ساحل خصوصی ارائه می دهد.

این اقامتگاه دارای بالکن است که به خلیج عربی یا مرکز شهر دوحه می نگرد. برخی از واحدها آشپزخانه و قسمت نشیمن دارند در حالی که هر واحد دارای مبلمان مدرن است.

Jaula Spa یک تجربه اسپا مناسب برای خانواده سلطنتی را ارائه می دهد. باشگاه ژائولا دارای یک سالن بدنسازی کاملا مجهز، از جمله یک منطقه تمرین خصوصی برای زنان است. کلوپ خدمات متنوعی از بسته های عضویت، آموزش شخصی و انواع کلاس های ورزشی را برای کسانی که می خواهند خوش اندام باشند ارائه می دهد.

این هتل دارای مراکز ناهار خوری است، از جمله رستوران معروف، آیسان، که غذاهای اصیل تایلندی سرو می کند و کلوپ صبحانه سانتا مونیکا که غذاهای آمریکایی ارائه می دهد. شراب های خوب در بار اصلی هتل، Dunes سرو می شود.

مرکز تجاری هتل خدمات منشی را با اتصال بی سیم و دسترسی به اینترنت پرسرعت ارائه می دهد.

Pearl Qatar و زمین گلف دوحه در 4.6 کیلومتری هتل و فرودگاه بین المللی حمد در 25.8 کیلومتری هتل قرار دارند. لیموزین فرودگاهی و خدمات ملاقات و کمک فرودگاهی شخصی بنا به درخواست مهمانان در دسترس هستند.

زوج ها به خصوص این مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن 8.7 امتیاز دادند.

ما را دنبال کنید