خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Green Nature Resort & Spa (Green Nature Resort & Spa)

نوع سرویس دهی : 5*BB ,

معرفی هتل پنج ستاره گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس

هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس (Green Nature Resort and Spa) یک هتل پنج ستاره در مارماریس در کشور ترکیه است . قیمت رزرو تور و اتاق در هتل پنج ستاره گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس بسته  است. از نظر مسافران هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس بیشترین امتیاز این هتل مربوط به نظافت و تمیزی (7.3 از 10) و کمترین امتیاز این هتل راحتی (6.8 از 10) می باشد . این هتل میانگین امتیاز کلی معمولی (7.0 از 10) را کسب کرده و ارزش خرید آن (6.9 از 10) می باشد.

هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس تا مرکز شهر کمتر از 5 کیلومتر فاصله دارد. فاصله تا نزدیک‌ترین ساحل حدود 500 متر است. وجود استخرهای سرپوشیده و روباز در کنار مرکز اسپا تنها بخشی از امکانات هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس محسوب می‌شود. برخلاف انتظار از پنج ستاره‌ای در مارماریس به عنوان یکی از شهرهای ساحلی ترکیه، در اینجا خبری از ساحل اختصاصی نیست. این در حالی است که بالای 90 درصد پنج ستاره‌ها و تعداد بسیار زیادی از چهار ستاره‌های شهرهای ساحلی این کشور به کناره‌ای اختصاصی از دریا دسترسی دارند.

هر اتاق هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس دارای بالکن بوده و تلویزیون آن به همه شبکه‌های ماهواره‌ای اتصال دارد. سیستم تهویه مطبوع آن‌ها قوی بوده و دمای هوا را در همه شرایط در بهترین حالت ممکن نگه می‌دارد. لوازم و امکانات هر اتاق در حد معمولی است، با این حال هر آن چه برای اقامتی بدون دردسر نیاز دارید، به صورت پیش‌فرض درونش قرار گرفته است. در صورت نیاز به هر چیز بیشتری کافی است موضوع را با پذیرش هتل در میان بگذارید. به عنوان دیگر امکانات مهم اتاق‌های هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس باید به مینی بار و گاوصندوق اشاره کرد.

خوشبختانه از لحاظ خورد و خوراک، روال اصلی پنج ستاره‌ها در اینجا نیز رعایت شده است؛ رستوران هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس برای صبحانه، ناهار و شام سلف سرویس است. در اسنک بار انواع میان وعده‌ نظیر فست فود‌ها و پاستا در اختیارتان قرار می‌گیرند. در بار اختصاصی انواع نوشیدنی سرو می‌شود. رستوران هتل، غذاهایی را مخصوص کودکان طبخ می‌کند.

یکی ازنکات منفی درباره هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس که با توجه به پنج ستار‌ه بودن آن کمی غیر منطقی است، عدم فراهم شدن دسترسی به اینترنت محسوب می‌شود. امیدواریم در آینده‌ای نزدیک، هتل داخل مجموعه یک شبکه اینترنت بدون سیم راه‌اندازی کند. این کمبود سبب می‌شود افرادی که کسب و کارشان با اینترنت درگیر بوده و طی سفر باید اجبارا وضعیت بیزینس آنلاین خود را دنبال کنند، به دنبال هتل دیگری باشند.

تفریح در هتل گرین نیچر ریزورت اند اسپا مارماریس

تفریح‌های شما در هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس پینگ پونگ، دارت، دوچرخه سواری، تنیس و بیلیارد خواهد بود. هتل به مهمانان خود دوچرخه کرایه می‌دهد تا به جذاب‌ترین و به یادماندنی‌ترین شکل ممکن در محیط اطراف گشت و گذار کنند. در ساحل نزدیک به هتل امکان اجرای فعالیت‌ها و ورزش‌های آبی مثل شیرجه از ارتفاع فراهم است. البته همانطور که گفتیم، به این منظور باید از مجموعه خارج شوید.

هتل گرین نیچر ریزورت مارماریس دارای تیمی اختصاصی برای اجرای برنامه‌های زنده است. آن‌ها نمایش‌های مهیجی به صورت زنده اجرا می‌کنند. تلویزیونی بزرگ در مجموعه قرار گرفته و در صورت در حال پخش بودن یک رویداد ورزشی مهم، همه برای تماشای آن گرد هم می‌آیند.

یک مرکز تناسب اندام مجهز به لوازم ورزشی متعدد وجود دارد. می‌توانید قبل از رفتن به مرکز اسپا در اینجا ورزش کرده و سپس برای کمک به ریکاوری و بازیابی انرژی از دست رفته خود، وارد سونا یا حمام ترکی شوید یا مخصوصا در اتاق‌های ماساژ، مشت و مال دریافت کنید! در یکی از استخرهای روباز تعدادی سرسره آبی قرار گرفته که برای همه گروه‌های سنی جذابیت بسیار زیادی دارد.

راهکارهایی برای فراهم کردن امکان اقامت افراد معلول در این هتل پیاده شده است. به عنوان نمونه مسیرهایی در سرتاسر مجموعه برای عبور ویلچر ایجاد شده است. همچنین سرویس‌های بهداشتی ویژه‌ای وجود داشته و د‌ستگیره‌ای در حمام برای فراخوانی سریع کمک در شرایط اضطراری وجود دارد. هتل گرین نیچر ریزورت فاقد پارکینگ است، اما در نزدیکی آن یک پارکینگ عمومی رایگان پیدا خواهید کرد.

ما را دنبال کنید