خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Kempinski Hotel Mall of the Emirates (Kempinski Hotel Mall of the Emirates)

نوع سرویس دهی : 5*BB دبی , امارات مشاهده وب سایت

در مرکز خرید هتل کمپینسکی امارات با خدماتی در سطح جهانی، رفتار افراد مشهور را دریافت کنید
شما واجد شرایط تخفیف Genius در مرکز خرید هتل کمپینسکی امارات هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

مرکز خرید هتل کمپینسکی امارات که مستقیماً به مرکز خرید امارات متصل است، در نزدیکی مناطقی مانند مرکز شهر دبی، مارینا دبی و پالم جمیرا واقع شده است و ایستگاه مترو مال امارات تنها 5 دقیقه پیاده روی دارد. مهمانان از وای فای رایگان در سراسر هتل لذت می برند.

هتل دارای کلبه‌های اسکی بی‌نظیر آسپن است، تنها اتاق‌های هتل در منطقه با دید به پیست‌های اسکی (اسکی دبی). اتاق‌های مبله مجلل در کمپینسکی دارای یک قسمت نشیمن کامل با تلویزیون LCD بزرگ است. آنها همچنین دارای مینی بار، گاوصندوق و امکانات قهوه/چای داخل اتاق هستند.

در مجاورت اسکی دبی، هتل 5 ستاره کمپینسکی دسترسی مستقیم به مرکز خرید امارات دارد. مهمانان می توانند از منظره پارک برفی از کلبه های آسپن لذت ببرند یا در کنار استخر روباز زیر آفتاب غوطه ور شوند. تخفیف ویژه برای اسکی دبی و سیاره جادویی برای مهمان از طریق دربان در دسترس است.

گزینه‌های غذاخوری هتل کمپینسکی عبارتند از Aspen by Kempinski که هر روز بعد از ظهر چای سرو می‌کند و Salero Tapas & Bodega که غذاهای اصیل اسپانیایی را ارائه می‌کند. نوشیدنی های کنار استخر و قلیان در Mosaic Chill موجود است. Olea با ارائه یک تجربه غذاخوری واقعاً اهل شام، مهمانان را به کشف حسی منطقه شام می برد.

گزینه های تفریحی در محل شامل مرکز تناسب اندام پیشرفته و استخر بی نهایت است. اسپای SENSASIA Stories خدمات سلامتی ارائه می دهد. کلاس های اسکی را می توان با هزینه اضافی ترتیب داد

میز نگهبان ۲۴ ساعته می‌تواند سافاری‌های صحرا، گشت‌های شهری دبی یا ترانسفر به فرودگاه بین‌المللی دبی را ترتیب دهد که ۲۰ دقیقه با ماشین است. پارک آبی وایلد وادی 3 کیلومتر دورتر است. با ماشین 20 دقیقه به باشگاه گلف امارات می رسید.

ما را دنبال کنید