خط مستقیم ویژه تهران 26405757-021 09198221232 parmis.travel

Key Hotel (Key Hotel)

نوع سرویس دهی : 5*BB ترکیه , ازمیر

شما واجد شرایط تخفیف Genius در هتل Key هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

کی در ساختمانی تاریخی در قلب ازمیر واقع شده است و هتلی مجلل با 34 اتاق است. امکانات هتل شامل رستوران کنار دریا، بار و انبار شراب 250 بطری است. یک فضای سلامتی با تجهیزات Technogym و Kinesis در سایت وجود دارد.

اتاق‌های شیک و زیبای کی به تلویزیون‌های IP، تلفن IP و پایه‌های آیفون مجهز شده‌اند. اینترنت رایگان در سراسر هتل و مینی بار بدون الکل، چای و قهوه رایگان در اتاق های مهمان وجود دارد.

رستوران Key غذاهای بین المللی را با طعم دریای اژه سرو می کند. غروب خورشید بر فراز خلیج ازمیر به لذت غذاخوری شما می افزاید. بوفه صبحانه دارای غذاهای ترکی و بین المللی است، در حالی که ناهار و شام منوی آلاکارته ارائه می دهد.

لابی بار با مجموعه ای از کتاب ها و مجلات، مکان مناسبی برای استراحت است. می توانید در اینجا از ترکیب قهوه معطر یا انواع کوکتل ها و مشروبات الکلی لذت ببرید. غذاخوری در اتاق 24/7 در دسترس است.

هتل کی در 17 کیلومتری فرودگاه بین المللی عدنان مندرس قرار دارد و ترانسفر فرودگاهی-هتل و خدمات کرایه ماشین شخصی را ارائه می دهد. خدمات پارکینگ با خدمتکار ارائه می شود.

طبق بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما از ازمیر است.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 9.5 دادند.

ما را دنبال کنید