خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Kirman Sidemarin Beach & Spa (Kirman Sidemarin Beach & Spa)

نوع سرویس دهی : 5*UAI ترکیه , آلانیا مشاهده وب سایت

Kirman Sidemarin Beach & Spa با استخر فصلی روباز و سرپوشیده در کنار ساحل واقع شده است. این ملک دارای اسپا، سونا و حمام ترکی است. میهمانان می توانند از ساحل خصوصی، زمین تنیس و پارک آبی لذت ببرند. زمین بازی برای کودکان نیز ارائه می شود.

همه اتاق‌های این اقامتگاه دارای تهویه مطبوع و تلویزیون صفحه‌تخت با کانال‌های ماهواره‌ای هستند. برخی از واحدها دارای یک قسمت نشیمن برای استراحت پس از یک روز شلوغ هستند. منظره دریا، کوه یا استخر در اتاق‌های خاص قابل مشاهده است. اتاق‌ها دارای حمام خصوصی مجهز به دوش هستند. برای راحتی شما، لوازم آرایش رایگان و سشوار پیدا خواهید کرد. ساحل و اسپا Kirman Sidemarin دارای وای فای رایگان در سراسر ملک است.

گزینه های غذاخوری شامل رستوران بوفه و همچنین رستوران آلاکارته است. یک بار با گزینه های مختلف میان وعده و نوشیدنی در محل برای میهمانان در دسترس است. بوفه مناسب برای کودکان نیز در طول وعده های غذایی ارائه می شود.

یک کلوپ شبانه برای سرگرمی عصرانه در دسترس است. سرویس ترانسفر فرودگاهی در صورت درخواست ارائه می شود. خدمات نگهداری از کودکان و اتاق بازی برای مهمانان در دسترس است. بولینگ، بیلیارد و قایق رانی نیز ارائه می شود.

کرایه ماشین در ملک موجود است. موزه ساید در 5 کیلومتری ساحل و اسپای Kirman Sidemarin، در حالی که تئاتر ساید 5 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا 60 کیلومتر و Side Antique City در 5 کیلومتری هتل قرار دارند.

زوج‌ها به‌ویژه این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز ۸.۶ دادند.

ما را دنبال کنید