خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Kirman Sidera Luxury & Spa (Kirman Sidera Luxury & Spa)

نوع سرویس دهی : 5*UAI ترکیه , آلانیا مشاهده وب سایت

خدمات در سطح جهانی را در Kirman Sidera Luxury & Spa تجربه کنید
شما واجد شرایط تخفیف Genius در Kirman Sidera Luxury & Spa هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

این هتل درست در کنار ساحل، دارای استخرهای سرپوشیده/روباز، امکانات اسپا و یک منطقه ساحلی خصوصی است. اتاق هایی با تهویه مطبوع با تلویزیون ماهواره ای و بالکن ارائه می دهد.

اتاق‌های Kirman Sidera Luxury & Spa دارای مبلمان مدرن هستند. همه آنها دارای حمام خصوصی با امکانات رفاهی و سشوار هستند. یک مینی بار نیز استاندارد است.

صبحانه روزانه به صورت بوفه سرو می شود. در رستوران های à la carte می توانید غذاهای مدیترانه ای و عثمانی را بچشید. رستوران بوفه غذاهای ترکی و جهانی سرو می کند.

امکانات اسپا شامل حمام ترکی، سونا و اتاق تناسب اندام است. خدمات ماساژ نیز می تواند ارائه شود. در Kirman Sidera Luxury & Spa می توانید یک بازی تنیس، بیلیارد و تنیس روی میز انجام دهید. همچنین مینی کلوب برای کودکان وجود دارد.

Kirman Sidera Luxury & Spa فقط 30 کیلومتر تا مرکز شهر ساید فاصله دارد و 30 دقیقه با ماشین تا آبشار ماناوگات فاصله دارد. فرودگاه آنتالیا 90 کیلومتر فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در محل موجود است.

Kirman Sidera Luxury & Spa از ۱۶ آوریل ۲۰۱۲ پذیرای مهمانان Booking.com است.

ما را دنبال کنید