خط مستقیم ویژه تهران 26405757-021 09198221232 parmis.travel

LAVENDER (LAVENDER)

نوع سرویس دهی : *BB دبی , امارات مشاهده وب سایت

هتل لاوندر دبی (Lavender Hotel Deira) هتلی سه ستاره در خیابان الجزیره شهر دبی است. این هتل در سال ۱۹۹۶ ساخته شده و آخرین بار در سال ۲۰۱۴ مورد بازسازی قرار گرفته است. قرار گرفتن در این منطقه، باعث شده تا هتل فاصله کمی از فرودگاه بین‌المللی دبی داشته باشد. همینطور جاهای دیدنی مثل قاب دبی و موزه آینده دبی هم تقریبا نزدیک هتل هستند و می‌توان دسترسی خوبی به برخی مراکز تجاری مثل مرکز خرید Deira داشت.

هتل در مجموع ۱۱۷ اتاق در هفت طبقه و در ظرفیت‌های دو یا سه نفره دارد که منظره همه آن‌ها رو به شهر است. کشیدن سیگار در اتاق‌های هتل ممنوع است و آن‌ها به امکاناتی چون تلویزیون، اینترنت رایگان، مینی‌بار، دستگاه چای‌ساز یا قهوه‌ساز، کمد لباس، صندوق امانات، میز کار و تلفن مجهز شده‌اند. در حمام اتاق‌ها هم وان، دوش و سرویس بهداشتی فرنگی قابل استفاده است.

این هتل دو رستوران دارد که در یکی از آن‌ها غذا‌های ملل و در دیگری غذا‌های مکزیکی سرو می‌شود. صبحانه در هتل در قالب منوی بوفه و با تنوع مناسبی از غذا‌ها ارائه می‌شود و مهمان‌ها می‌توانند درخواست صبحانه در اتاق را هم داشته باشند.

هتل لاوندر دبی فاقد برخی امکانات مثل پارکینگ، استخر، باشگاه ورزشی و خدمات ترانسفر فرودگاهی است. اما هتل بیزینس سنتر دارد و خدمات برگزاری جلسه هم در آن ارائه می‌شود که می‌توان با پرداخت هزینه اضافی از آن‌ها استفاده کرد.

ما را دنبال کنید