خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Long Beach Resort & Spa Deluxe (Long Beach Resort & Spa Deluxe)

نوع سرویس دهی : 5*UAI ترکیه , آلانیا مشاهده وب سایت

با امکانات گسترده و منحصربه‌فرد ویژه کودکان، دارای یک مینی کلاب، جلسات نمایش فیلم و بازی‌های متنوع است. استخرهایی برای کودکان پیدا خواهید کرد. مهمانان جوان می توانند با اسب های اسب سواری در Long Beach Resort & Spa Deluxe – Ultra All Inclusive بروند. یک نمایشگاه تفریحی و یک زمین مینی گلف نیز موجود است.

همراه با یک رستوران ویژه کودکان و یک زمین بازی، فعالیت‌های خلاقانه مانند کلاس‌های آشپزی، کارگاه‌های صنایع دستی و بازی‌های پازل برای الهام گرفتن کودکان شما در طول اقامت در Long Beach Resort & Spa Deluxe – Ultra All Inclusive در دسترس هستند.

خدمات نگهداری از کودک و کالسکه می تواند بنا به درخواست شما با هزینه اضافی برای راحتی شما ارائه شود. تخت نوزاد و صندلی های غذاخوری به صورت رایگان ارائه می شود. از دیگر امکانات کودک می توان به گرمکن شیشه شیر و مخلوط کن ها اشاره کرد تا آماده سازی وعده های غذایی شما را تسهیل کند.

رستوران های à la carte طعم های منحصر به فردی از غذاهای عثمانی، مدیترانه ای، ایتالیایی و چینی را سرو می کنند. در رستوران Hunkar می توانید از غذاهای سنتی ترکی لذت ببرید. مهمانان همچنین می توانند انواع مختلف شراب را در خانه شراب بچشند.

مرکز اسپا شامل حمام ترکی، سونا، اتاق ماساژ و سولاریوم است. مهمانان همچنین می توانند از مرکز تناسب اندام با مربیان متخصص بهره مند شوند. فرودگاه آنتالیا 115 کیلومتر تا Long Beach Resort & Spa Deluxe فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان نیز در محل موجود است.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 9.0 دادند.

ما را دنبال کنید