خط مستقیم ویژه تهران 26405757-021 09198221232 parmis.travel

در هتل Marriott Marquis City Centre دوحه، با خدمات در سطح جهانی، درمان افراد مشهور را دریافت کنید
این هتل لوکس 5 ستاره که در مرکز خلیج غربی دوحه قرار دارد، اتاق‌ها و سوئیت‌های بزرگی را ارائه می‌کند و مستقیماً به مرکز خرید سیتی سنتر مال در منطقه دیپلماتیک دوحه متصل است.

اتاق‌های مجهز Marriott Marquis City Center دوحه با چشم‌اندازی از افق دوحه و دریای عرب، چای/قهوه‌ساز و مینی‌بار در دسترس هستند. هر کدام یک میز و یک صندوق امانات لپ تاپ دارند. یک حمام، لوازم آرایش، و سشوار در حمام خصوصی وجود دارد.

Marriott Marquis City Center دوحه دارای غذاهای برزیلی و ایتالیایی است. یک بار ورزشی بزرگ قهرمانان با اتاق‌های تلویزیون جداگانه وجود دارد. همچنین یک اسنک بار استخر و بار Glo وجود دارد که انواع کوکتل‌های عجیب و غریب سرو می‌کند. Aziza and Shisha Lounge غذاهای عربی را در محیطی سنتی ارائه می دهند.

این ملک یک استخر روباز در اندازه المپیک و یک تراس بزرگ تخت آفتاب دارد. همچنین شامل می شود
یک استخر آب گرم سرپوشیده در طبقه 44 و مناظر فوق‌العاده دوحه را ارائه می‌دهد. درمان‌های زیبایی و ماساژ در اسپا سارای ارائه می‌شود و مهمانان می‌توانند در مرکز تناسب اندام با مربی شخصی ورزش کنند.

مرکز نمایشگاه قطر و مرکز مالی قطر در عرض خیابان در فاصله چند قدمی هتل قرار دارند. فرودگاه بین المللی حمد 20 دقیقه با ماشین تا Marriott Marquis City Center دوحه فاصله دارد. تحویل و تحویل لیموزین فرودگاهی با هزینه اضافی در دسترس است.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 8.9 دادند.

ما را دنبال کنید