خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

هتل تازه افتتاح شده Premier Inn Doha Education City در پشت مرکز همایش ملی قطر (QNCC) در شهر آموزشی دوحه با چندین دانشگاه بین المللی در همسایگی قرار دارد.

219 اتاق خواب با تهویه مطبوع. امکانات اتاق شامل وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت 40 اینچی، میز کار بزرگ، دوش برقی و وان بزرگ، و چای و قهوه داخل اتاق است. اتاق‌های خانوادگی و اتاق‌هایی با قابلیت دسترسی معلولان نیز در صورت درخواست و بدون هزینه اضافی در دسترس هستند.

Omnia، رستوران ناهار خوری هتل در تمام روز، ترکیبی از غذاهای سنتی و معاصر را سرو می کند. صبحانه خوش طعم به سبک بوفه، انتخاب گسترده ای از انواع غذاهای پخته و قاره ای را ارائه می دهد. منوی آلاکارته امروزی به همراه مجموعه ای از نوشیدنی های سرد و گرم ارائه می شود. اگر قهوه دوست دارید، قهوه امپراتوری. فروشگاه در لابی هتل چندین نوشیدنی مبتنی بر قهوه و همچنین مجموعه خوبی از نوشیدنی ها و تنقلات را ارائه می دهد.

آنها همچنین دارای میز پذیرش 24 ساعته و پارکینگ رایگان فراوان هستند.

Premier Inn Doha Education City تنها 5 دقیقه با اتوبان دوحه و 12 دقیقه رانندگی تا West Bay، منطقه مالی اصلی شهر، فاصله دارد. موقعیت هتل تا فرودگاه بین المللی حمد دوحه 35 دقیقه فاصله دارد. مرکز خرید تازه افتتاح شده قطر و مرکز خرید دوحه فستیوال سیتی 10 تا 12 دقیقه با ماشین فاصله دارند. دفتر مرکزی بنیاد قطر، بیمارستان سیدرا، مرکز همایش ملی قطر (QNCC) و پارک علم و فناوری قطر (QSTP) همگی در شعاع یک کیلومتری قرار دارند.

جاذبه های محلی دوحه شامل مرکز خرید خلیج، سوق واقف، کورنیش، دهکده فرهنگی کاتارا و موزه هنر اسلامی است.

ما را دنبال کنید