خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Rixos Park Belek (Rixos Park Belek)

نوع سرویس دهی : 5*UAI ترکیه , آنتالیا مشاهده وب سایت

Rixos Park Belek – The Land Of Legends Access در بلک، 1.1 کیلومتری از ساحل عمومی سریک بلک، دارای اقامتگاهی با استخر شنا در فضای باز، پارکینگ خصوصی رایگان، مرکز تناسب اندام و باغ است. این هتل 5 ستاره دارای باشگاه کودکان و خدمات اتاق است. مهمانان می توانند از بار استفاده کنند.
این هتل اتاق هایی با تهویه مطبوع با کمد لباس، دستگاه قهوه ساز، مینی بار، صندوق امانات، تلویزیون و حمام اختصاصی با دوش را در اختیار مهمانان قرار می دهد. اتاق‌های Rixos Park Belek – The Land Of Legends Access دارای ملحفه و حوله هستند.

صبحانه روزانه شامل بوفه، غذاهای قاره ای یا گیاهی است. در این اقامتگاه رستورانی خواهید یافت که غذاهای دریایی، استیک هاوس و غذاهای بین المللی سرو می کند. گزینه های گیاهی، بدون گلوتن و حلال نیز می تواند درخواست شود.

Rixos Park Belek – The Land Of Legends Access اقامتگاهی 5 ستاره با سونا و تراس ارائه می دهد. در این هتل 5 ستاره می توانید دارت و تنیس بازی کنید.

کارکنان میز پذیرش 24 ساعته که به زبان آلمانی، انگلیسی، روسی و ترکی صحبت می کنند می توانند به شما در برنامه ریزی اقامت خود کمک کنند.

The Land of Legends Theme Park در 8.8 کیلومتری هتل و سالن آمفی تئاتر Aspendos در 21 کیلومتری هتل قرار دارند. نزدیک‌ترین فرودگاه آنتالیا، در 29 کیلومتری Rixos Park Belek – The Land Of Legends Access است، و این ملک خدمات شاتل فرودگاهی را ارائه می‌کند.

ما را دنبال کنید