خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Royal Cliff Beach Hotel (Royal Cliff Beach Hotel )

نوع سرویس دهی : 5*BB تایلند , پاتایا مشاهده وب سایت

در هتل رویال کلیف بیچ – SHA Extra Plus، با خدمات در سطح جهانی، درمان افراد مشهور را دریافت کنید
تعطیلات ساحلی مجلل در محوطه اختصاصی هتل رویال کلیف بیچ – SHA Extra Plus در انتظار شماست. این استراحتگاه 5 ستاره برنده جوایز، اتاق‌هایی با منظره کوه یا دریا، 11 گزینه غذاخوری و چندین استخر روباز با بارهای غرق‌شده ارائه می‌دهد.

هتل رویال کلیف بیچ – SHA Extra Plus یک استراحتگاه مجلل است که در فاصله 10 دقیقه با ماشین از مرکز شهر شلوغ پاتایا قرار دارد.

اتاق‌های تهویه‌کننده هتل رویال کلیف بیچ – SHA Extra Plus با دکوراسیون مدرن تایلندی، فضای نشیمن و بالکن را ارائه می‌کنند. IPTV به مهمانان این امکان را می دهد تا غذا سفارش دهند، فیلم های با کیفیت بالا تماشا کنند یا صورتحساب خود را در راحتی اتاق خود بررسی کنند.

پاتایا را با دوچرخه یا با خدمات شاتل کاوش کنید. مهمانان می توانند در اتاق های بخار و سونا در Fitz Club فعال بمانند یا استراحت کنند. ماساژهای تسکین دهنده در کلیف اسپا پس از یک روز فعالیت در انتظار شماست. آموزش آشپزی برای کسانی که می خواهند غذاهای اصیل تایلندی را تجربه کنند در دسترس است.

همزمان با لذت بردن از بوفه صبحانه مقوی در پانوراما، مناظر خلیج سیام را تماشا کنید. غذاهای هندی و کانتونی را می‌توانید به ترتیب در کاخ ماهارانی و داودی میل کنید. مهمانان همچنین می‌توانند در رستوران‌های برنده جایزه، Caprice و The Royal Grill، دنیای آشپزی را کشف کنند.

زوج ها به طور خاص این مکان را دوست دارند – آنها برای یک سفر دو نفره به آن 8.5 امتیاز دادند.

ما را دنبال کنید