خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Sensitive Premium Resort & Spa (Sensitive Premium Resort & Spa)

نوع سرویس دهی : 5*UAI ترکیه , آنتالیا مشاهده وب سایت

یکی از هتل های لوکسی که در منطقه بلک و در فاصله کوتاهی از ساحل قرار دارد هتل سنسیتیو پرمیوم ریزورت اند اسپا می باشد. این هتل 5 ستاره تا مرکز شهر آنتالیا 51 کیلومتر فاصله دارد، بنابراین اگر قصد دارید به مرکز شهر نزدیک باشید بهتر است به فکر هتل دیگری باشید اما اگر این مسافت برایتان مهم نیست باید بدانید که در این هتل امکانات شگفت انگیزی وجود دارد که قطعا توجهتان را جلب می کند و شما را مجاب می کند تا در آن اقامت داشته باشید. هتل Sensitive Premium Resort And Spa دارای ساحل خصوصی بوده و فاصله هتل تا آن حدود 5 دقیقه بوده و به راحتی می توانید به آن دسترسی داشته باشید. کارکنان این هتل به زبان های ترکی، روسی، انگلیسی و آلمانی مسلط هستند و از این طریق می توانید با آن ها ارتباط برقرار کنید.

امکانات هتل Sensitive Premium Resort And Spa

از جمله امکانات رفاهی و تفریحات موجود در هتل Sensitive Premium Resort می توان به مبلمان فضای باز، ساحل، باغ، تراس، باربیکیو، پارک آبی، زمین بازی، مینی گلف، دارت، پینگ پونگ، اتاق بازی، میز مخصوص نوشیدنی های متنوع، پارکینگ، نگهبانی، استخر سرپوشیده، میز تور، اینترنت رایگان، انبار چمدان، صرافی، پذبرش شبانه روزی، پارکینگ، انبار چمدان، خدمات شاتل، فروشگاه، ترانسفر فرودگاهی، اتاق های سیگاری، مبلمان فضای باز، اجاره اتومبیل، آسانسور، اتاق های خانوادگی، آرایشگاه، اتاق های غیر سیگاری، امکانات معلولین، روزنامه، خدمات اتاق، سالن تناسب اندام، آبگرم، خدمات پزشکی، سالن زیبایی و پارک آبی اشاره کرد.

همچنین تفریحات و خدماتی نیز هستند که برای استفاده از آن ها باید هزینه اضافه پرداخت کنید، این موارد عبارتند از: ورزش های آبی، غواصی، موج سواری، زمین گلف، نگهداری از کودکان، دوچرخه سواری، سرویس های اتوکشی و خشکشویی، مرکز تجاری، فکس و کپی، اتاق جلسات، روزنامه، ماساژ و آبگرم می باشد.

قوانین و مقررات هتل هتل سنسیتیو پرمیوم ریزورت اند اسپا آنتالیا

-ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

-ساعت ورود به اتاق 14 و ساعت خروج از آن 12 ظهر می باشد

ما را دنبال کنید