خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

خدمات در سطح جهانی را در هتل Sheraton Grand Doha Resort & Convention تجربه کنید
این هتل 5 ستاره در یک ساحل خصوصی مشرف به خلیج فارس واقع شده است و در مرکز شهر دوحه واقع شده است. دسترسی مستقیم به ساحل خصوصی، 7 رستوران و یک استخر شنا با دمای کنترل شده دارد.

اتاق های هتل Sheraton Grand Doha Resort & Convention همگی دارای بالکن با منظره دریا، خط افق شهر یا محوطه استراحتگاه هستند. همه آنها نور طبیعی را از طریق پنجره های کف تا سقف ارائه می دهند. امکانات داخل اتاق عبارتند از تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، میز، و چای/قهوه ساز.

۷ رستوران هتل Sheraton Grand Doha Resort & Convention غذاهای خاورمیانه، ایتالیایی و آسیایی و همچنین بوفه‌های موضوعی و غذاخوری‌های ساحلی را ارائه می‌دهند. رستوران روی پشت بام هتل غذاهای عربی و چشم‌اندازهای دیدنی ارائه می‌دهد.

مهمانان هتل Sheraton Grand Doha Resort & Convention می توانند از مجموعه ای از امکانات تفریحی و تفریحی از جمله زمین تنیس، زمین اسکواش و سالن بدنسازی با تجهیزات پیشرفته لذت ببرند. این ملک دارای پارکینگ خصوصی رایگان در محل است.

هتل Sheraton Grand Doha Resort and Convention در خلیج غربی و در 2 کیلومتری مرکز خرید سیتی سنتر و 20 دقیقه تا فرودگاه بین المللی حمد واقع شده است.

زوج‌ها به‌خصوص این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 9.5 دادند.

ما را دنبال کنید