خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Signature Pattaya (Signature Pattaya)

نوع سرویس دهی : 4*BB تایلند , پاتایا مشاهده وب سایت

سیگنچر پاتایا واقع در جنوب پاتایا، 900 یارد از ساحل پاتایا، دارای اقامتگاهی با استخر روباز، پارکینگ خصوصی رایگان، مرکز تناسب اندام و باغ است. این هتل 4 ستاره دارای یک سالن استراحت و سرویس اتاق مشترک است. مهمانان می توانند از بار استفاده کنند.

اتاق ها دارای تهویه مطبوع، یخچال، مینی بار، کتری، بید، سشوار و میز هستند. این هتل برخی از اتاق ها را ارائه می دهد که چشم انداز شهر دارند و اتاق ها دارای حمام خصوصی با دوش هستند. اتاق های سیگنچر پاتایا دارای کمد لباس و تلویزیون صفحه تخت هستند.

صبحانه هر روز صبح در دسترس است و شامل بوفه، غذاهای قاره ای و آمریکایی است. در این اقامتگاه رستورانی خواهید یافت که غذاهای آمریکایی، هندی و تایلندی سرو می کند. یک گزینه گیاهی نیز می تواند درخواست شود.

کارکنان که در پذیرش 24 ساعته به زبان انگلیسی، هندی و تایلندی صحبت می‌کنند، خوشحال می‌شوند به مهمانان توصیه‌های عملی در مورد منطقه ارائه دهند.

ساحل دنج در 1.4 مایلی سیگنچر پاتایا، در حالی که ساحل پارادایس 1.4 مایل از ملک فاصله دارد. نزدیک‌ترین فرودگاه U-Tapao Rayong-Pattaya International است که 28 مایلی از هتل فاصله دارد و این ملک خدمات ترانسفر فرودگاهی را ارائه می‌دهد.

محبوب ترین امکانات : استخر در فضای باز-پارکینگ رایگان -اتاق های خانوادگی -شاتل فرودگاه -مرکز تناسب اندام-اتاق های غیر سیگاری-مرکز آبگرم و سلامتی-چای/قهوه ساز در تمام اتاق ها-کافه بار-صبحانه

طبق بررسی های مستقل، این قسمت مورد علاقه مهمانان ما از پاتایا جنوبی است.

ما را دنبال کنید