خط مستقیم ویژه تهران ۱۴۲۷ - ۲۲۹۲۲۰۱۷-۰۲۱ ۰۹۱۲۱۰۹۹۱۲۹ parmis.travel

هتل اسپایس (SPICE HOTEL)

نوع سرویس دهی : *BB ترکیه , آنتالیا مشاهده وب سایت

هتل Spice در مساحتی بالغ بر 91000 متر مربع در منطقه بلک واقع شده که در سال 2007 به صورت رسمی شروع به کار کرد. فاصله این هتل تا مرکز شهر آنتالیا 40 کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا 35 کیلومتر است. معماری عربی هتل و درختان نخل و کاجی که زیبایی بخش محوطه ی هتل شده اند، در کنار هم فضایی چشم نواز و دلنشین ایجاد کرده اند که هر گردشگری را به خود جذب می کنند. این هتل دقیقاً در کنار ساحل شنی بِلک قرار دارد، طول ساحل اختصاصی هتل در حدود 270 متر است.

هتل Spice مجموعا 546 واحد در اندازه ها و امکانات متفاوت را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. تمامی واحدها به لوازم اولیه رفاهی مانند تلویزیون، تلفن، و اینترنت بی سیم مجهزند. طراحی دکوراسیون اتاق ها به سبک دل انگیز شرقی انجام شده است. ساختمان اصلی هتل از 4 ساختمان کوچکتر 4 طبقه تشکیل شده که تمامی اتاق های استاندارد و سوئیت ها در آن قرار دارند. 42 اتاق خانوادگی هتل نیز در ساختمان جانبی محوطه هتل قرار گرفته اند. واحدهای کنار استخر نیز شامل 40 اتاق استاندارد و 22 ویلای فوق العاده مجلل و زیبا هستند.

مساحت اتاق های استاندارد 36 مترمربع است که متشکل از یک اتاق خواب بزرگ، سرویس بهداشتی/ حمام و یک بالکن می باشد. 353 واحد از مجموع واحدهای این هتل را اتاق های استاندارد تشکیل داده اند. لازم به ذکر است که 40 اتاق استاندارد دیگر به مساحت 35 مترمربع در ساختمان جانبی هتل و در کنار استخر قرار دارند. امکانات این اتاق ها مانند اتاق های استاندارد معمولی است، البته در محوطه ای آرام و دنج.

اتاق های خانوادگی هتل Spice در ساختمان جانبی آن قرار دارند. مساحت این اتاق ها 72 مترمربع است و دارای 2 حمام، دو اتاق خواب مجزا و یک بالکن می باشند.

8 سوئیت از مجموع سوئیت های هتل Spice دارای دو اتاق خواب و یک حمام هستند، 17 واحد آن یک اتاق خواب، یک اتاق نشیمن و یک حمام دارند.اتاق VIP به میهمانان این اتاق های تعلق می گیرد.

این هتل دارای 4 نوع ویلاست که در بالاترین سطح امکانات قرار دارند و در لوکس بودن با هم رقابت می کنند، استفاده از تمام رستوران های منوی انتخابی برای میهمانان این ویلاها رایگان است.تمامی 10 ویلای Ginger دسترسی مستقیم به استخر اختصاصی هتل دارند. این واحدهای دوطبقه به مساحت 116 مترمربع یک اتاق خواب، یک جکوزی بزرگ داخلی، اتاق نشیمن و دو حمام دارند.

سرویس دهی این هتل به شکل UALL صورت می گیرد. این که دقیقاً چه خدماتی در این سرویس دهی رایگانند به زمان سفر شما و شرایط هتل بستگی دارد، اما معمولا خدماتی مانند سرو صبحانه، ناهار و شام به صورت بوفه در رستوران اصلی و چند رستوران منوی انتخابی، بوفه شام کودک از جمله خدماتیست که به صورت رایگان صورت می پذیرد.

خدمات UALL و همچنین مفهوم واقعی کلمه VIP، تعطیلات شما را به جشنی از مزه ها و طعم ها تبدیل می کند: کافه های ساحلی و کنار استخر، انواع کیک ها و شیرینی ها و بوفه های شامگاهی، و رستوران های ایتالیایی، ترکی، دریایی و آسیایی…

انواع تجهیزات رفاهی و ورزشی برای میهمانان این هتل تدارک دیده شده است. زمین های فوتبال، تنیس و گلف، و انواع امکانات ورزش های آبی مانند جت اسکی، اسکی روی آب و قایق سواری در دسترس شما خواهد بود. استفاده از استخرهای هتل و ساحل اختصاصی هتل رایگان است اما برای استفاده از تجهیزات آبی باید هزینه جداگانه پرداخت.

 

ما را دنبال کنید