خط مستقیم ویژه تهران ۱۴۲۷ - ۲۲۹۲۲۰۱۷-۰۲۱ ۰۹۱۲۱۰۹۹۱۲۹ parmis.travel

SUSESI LUXURY (SUSESI LUXURY)

نوع سرویس دهی : *BB بلک , آنتالیا مشاهده وب سایت

این هتل 5 ستاره مجلل در بلک واقع شده و دارای چندین استخر در فضای باز است که با درختان بلند نخل احاطه شده اند. هتل دارای یک باغ زینتی زیبا و محوطه ساحلی خصوصی در ساحل زیبای مدیترانه و هم چنین یک اسپا لوکس می باشد. هتل دارای دو استخر سرپوشیده با سقف شیشه ای و سیستم گرمایشی می باشد. میهمانان هتل می توانند در اسپا هتل از یک ماساژ ترکی هم لذت ببرند. در تمام اتاق های لوکس و مدرن هتل تلویزیون وجود دارد . تمام اتاق ها و سوئیت ها دارای حمام و سرویس بهداشتی شخصی اند و برخی از سوئیت ها دارای تراس می باشند. تعداد اتاق های هتل 554 می باشد. هتل دارای چند رستوران با منوهای مختلف و هم چنین سالن غذاخوری داخلی و خارجی می باشد. در هتل کلاس های یوگا برگزار می شود و میهمانان هتل می توانند از تمام امکانات تفریحی هتل مثل سالن بولینگ و هم چنین زمین گلف و تنیس هم استفاده کنند.

هتل Susesi Luxury با تمام امکانات و خدامت رفاهی و تفریحی در سطح استاندارد یک انتخاب عالی برای گذراندن تعطیلات می باشد.این هتل یکی از بهترین هتل ها در بلک است و بهترین امکانات و خدمات را در احتیار گردشگران قرار می دهد.

هتل دارای اتاق های و سوئیت های مختلف از جمله ۱۵۰ اتاق که سیگار کشیدن در آن ها ممنوع است و ۲ سوئیت شاهانه و ۱۵ سوئیت رویال و ۴ اتاق ویژه معلولین و ۲۴ ویلای ساحلی و ۲ ویلای شخصی و ۴۷۹ اتاق استاندارد و … می باشد.تمام اتاق های دارای بالکن هستند. اتاق ها مجهز به سیستم تهویه و سیستم امنیتی اند و دارای حمام مجهز هستند و در حمام هم امکان استفاده از تلفن وجود دارد.

هتل دارای اسپا، ۴ استخر در فضای باز، ۲ استخر سرپوشیده و رستوران، ۶ سالن کنفرانس و استخر مخصوص کودکان با سرسره های آبی ، حمام ترکی و سونا و سولارویم، زمین بازی مخصوص کودکان ، باشگاه ورزشی، باغ زینتی و کلاس های ایروبیک می باشد.علاوه بر این ها هتل دارای زمین تنیس، پارک آبی، امکانات تفریحات ساحلی، زمین والیبال ساحلی می باشد.

این هتل تا شهر بلک ۱ کیلومتر و تا فرودگاه آنتالیا ۳۵ کیلومتر فاصله دارد.

 

 

ما را دنبال کنید