خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

تور بزرگ ویتنام 9شب و10روز

کد تور : 12

تور ویتنام / 09شب و10روز

پرواز با هواپیمایی Qatar Air Ways

روزهای پرواز : ویژه پاییز 1402

قیمت از 61,000,000 تومان + $ 1,890

دریافت فایل

دو تخته (هرنفر) یک تخته (هرنفر) کودک با تخت کودک بدون تخت توضیحات
pandanus resort BB*4 Paragon Saigon Hotel 5*BB 61,000,000 تومان + $ 1,890 هزینه بلیط + $ 2,890 هزینه بلیط + $ 1,790 هزینه بلیط + $ 1,490 پکیج لوکس

توضیحات

**2 شب هوشیمین+3 شب دانانگ+2شب هانوی+1شب هالونگ+1شب هانوی**

خدمات تور:

بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل طبق خدمات ذکر شده در پکیج، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، پرواز داخلی، ویزا  به استثنا هزینه استامپ ویزا، بیمه مسافرتی

مدارک مورد نیاز:

 • اسکن رنگی پاسپورت مسافر با حداقل 7 ماه اعتبار.

 • بلیط رفت و برگشت

 • بیمه مسافرتی حداقل 30,000 دلار به تعداد روزهای سفر و با پوشش کرونا

 • عکس 4*3 پشت سفید

 • دریافت نامه تایید از سفارت برای مسافر در ایران حدود 14 روز کاری زمان برده و مبلغ 25 دلار در فرودگاه ویتنام جهت اخذ ویزا دریافت می‌شود.

برخی از جاذبه‌هایی که در این تور از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

روز 1:ورود به هوشیمین

رسیدن به فرودگاه هوشیمین: پس از رسیدن به فرودگاه هوشیمین به استقبال شما آمده و ترانسفر به هتل محل اقامت انجام می‌شود.

روز 2:هوشیمین

صرف صبحانه در هتل، گشت شهری در هوشیمین شامل: گشت را با بازدید از تونل های معروف کوچی آغاز می‌کنیم. (تونل‌هایی 200 کیلومتری که نبوغ ویتنامی‌ها در جنگ با آمریکا را به نمایش می‌گذارد) در ادامه به دیدن کاخReunification و فروشگاه Benh Tanh می‌رویم. سپس به دیدن کلیسای Notre Dame Cathedral، اداره پست فرانسوی و موزه جنگ خواهیم رفت. در ادامه بازدید از محله چینی‌ها، فروشگاه Binh Tay، برج ساعت و پاگودای Thien Hau را در برنامه خواهیم داشت. در انتها به مرکز خرید هوشی مین رفته و ادامه شب را برای خرید در اختیار داریم.

روز 3:هوشیمین – دانانگ

صرف صبحانه در هتل، تا زمان ترانسفر به فرودگاه وقت آزاد دارید. در ادامه ترانسفر به فرودگاه انجام شده و یک پرواز داخلی به مقصد دانانگ خواهیم داشت. پس از رسیدن به دانانگ ترانسفر به هتل محل اقامت انجام می‌شود.

روز 4:دانانگ

صرف صبحانه در هتل، گشت در دانانگ شامل: بازدید از Ba Na Hills (این تپه در فاصله 30 تا 45 دقیقه‌ای دانانگ قرار گرفته و مناظر طبیعی بی‌نظیر دارد)، تله کابین سواری بر فراز تپه، پیاده روی بر روی پل طلایی معروف به پل دستان خدا و بازدید از سایر جاذبه‌های Ba Na Hills. در انتهای گشت ترانسفر به هتل انجام می‌شود.

روز 5:دانانگ

صرف صبحانه در هتل: در این روز ابتدا به دیدن منطقه باستانی Hoi An Town با معماری چینی، ژاپنی می‌رویم. سپس بازدید از گالری هنر، موزه و چندین فروشگاه را در برنامه داریم. در انتها به مرکز خرید می‌رویم و در نهایت ترانسفر به هتل انجام می‌شود

روز 6:دانانگ – هانوی

صرف صبحانه در هتل، ترانسفر به فرودگاه جهت انجام پرواز داخلی به شهر هانوی، پس از رسیدن به هانوی ترانسفر به هتل محل اقامت انجام می‌شود.

روز 7:هانوی

گشت شهری در هانوی: صبح به ترتیب بازدید از آرامگاه و موزه هوشیمین، پاگودای وان پیلار، کاخ ریاست جمهوری و معبد تاریخی ادب و هنر که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده است را در برنامه داریم. بعدازظهر ابتدا از موزه نژادشناسی بازدید کرده، سپس گشتی جذاب در دریاچه هوان کیم داشته و از معبد Ngoc son در بخش شمالی دریاچه بازدید می‌کنیم. در ادامه به محله قدیمی هانوی رفته و از 36 بازار که در خیابان‌های منظم قرار گرفته و هر خیابان به نام جنسی که در آن فروخته می‌شود نام گذاری شده دیدن می‌کنیم. هنگام عصر تماشای برنامه هیجان‌انگیز رقص عروسک‌ها بر روی آب را در برنامه خواهیم داشت. در انتهای گشت ترانسفر به هتل انجام می‌شود.

روز 8:هانوی – هالونگ

صرف صبحانه در هتل، با اتوبوس از هانوی به سمت خلیج هالونگ حرکت می‌کنیم. (حدود 3 ساعت و 30 دقیقه)، پس از رسیدن به بندر هالونگ سوار کشتی کروز می‌شویم. صرف نهار و شام دریایی بر روی کشتی، در طول مسیر از غارهای شگفت انگیز و ماهیگیری لذت می‌بریم. شب را نیز در کشتی می‌گذرانیم.

روز 9:هالونگ – هانوی

صرف صبحانه در هتل، ترانسفر زمینی از هالونگ به هانوی انجام می‌شود.

روز 10:هانوی – بازگشت به ایران

صرف صبحانه در هتل، ترانسفر به فرودگاه شهر هانوی جهت بازگشت به ایران.

جاذبه های ویتنام:

 • دریاچه هوان کیم هانوی
 • معبد پاگودا هانوی

 • مقبره هوشیمین در هانوی

 • بازار محلی بین تای در هوشیمین

 • تونل‌های کوچی هوشیمین

 • معبد امپراطور جید هوشیمین

 • تور کشتی کروز در خلیج هالونگ

 • روستاهای کوچک ساخته شده بر روی آب در خلیج هالونگ

 • انواع تفریحات مهیج آبی در هالونگ

 • ساحل دانانگ

تورهای مرتبط

ما را دنبال کنید