خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Adaaran Club Rannalhi (Adaaran Club Rannalhi)

نوع سرویس دهی : 4*UAI , مالدیو مشاهده وب سایت

از تعطیلات ساحلی آرامش‌بخش در خانه‌های ییلاقی روی آب و ساحلی در Adaaran Club Rannalhi لذت ببرید. اطراف آن را آب‌های شفاف و ماسه‌های سفید احاطه کرده است و دارای اسپا، ورزش‌های آبی و ۴ گزینه غذاخوری است.

خانه‌های با تهویه مطبوع Adaaran Rannalhi با بالکن‌های خصوصی، فضای نشیمن و مبلمان کلاسیک چوبی را ارائه می‌دهند. آنها دارای تلویزیون صفحه تخت، کانال های تلویزیونی چینی و گاوصندوق هستند. دمپایی ارائه می شود.

ماساژهای آرام بخش در اسپای Rannalhi Adaaran منتظر هستند. از طرف دیگر، مهمانان می توانند تور جزیره را انتخاب کنند. کارکنان چینی و روسی زبان برای کمک در ملک و میز حمل و نقل در دسترس هستند.

غذاها و نوشیدنی‌ها در رستوران Adaaran سرو می‌شود که شب‌های موضوعی دارد. نوشیدنی و تنقلات بعد از غذا در 2 بار و کافی شاپ موجود است. گزینه های صبحانه چینی موجود است.

Adaaran Club Rannalhi واقع در آتول ماله جنوبی، 45 دقیقه با قایق تندرو از فرودگاه بین‌المللی ماله فاصله دارد.

به ویژه زوج‌ها این مکان را دوست دارند – آنها به آن برای یک سفر دو نفره امتیاز 9.0 دادند.

خدمات هتل :

وای فای رایگان کنار ساحل .شاتل فرودگاه .آبگرم رستوران اصلی .اتاق های غیر سیگاری . چای/قهوه ساز در همه اتاق ها. ; کافه بارمنطقه ساحلی خصوصی .صبحانه خیلی خوب

خدمات آژانس :

بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی قطر ایرویز . امارات و فلای دبی ترانسفر فرودگاهی و بین شهری بیمه مسافرتی لیدر محلی

مدارک لازم:

پاسپورت با 7 ماه اعتبار و ارائه کارت واکسن الزامی است در صورت واکسینه نبودن: نتیجه منفی تست PCR مسافرین برای خروج از ایران 72ساعت قبل از پرواز باید تست PCR در آزمایشگاههای تحت قرارداد ایرلاین انجام داده و جواب آن را برای ورود به پرواز همراه خود داشته باشند.

توضیحات تکمیلی:

ویزای کشور مالدیو در بدو ورود در فرودگاه صادر می شود. کودک بدون تخت و کودک زیر2 سال هر هتلی پذیرش نمیکند . بیمه مسافران بالای 60 سال الزامی و هزینه آن جداگانه از مبلغ تور محاسبه و به عهده مسافر می باشد. مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می باشد.

ما را دنبال کنید