خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

Dosinia Luxury Resort (Dosinia Luxury Resort)

نوع سرویس دهی : 5*UAI , مشاهده وب سایت

هتل دوسینیا لاکچری ریزورت آنتالیا | DOSINIA LUXURY RESORT

هتل دوسینیا لاکچری ریزورت(Dosinia Luxury Resort)، که در کمر واقع شده است، شامل یک مرکز آبگرم و یک ساحل خصوصی می شود . یک جکوزی و یک سونا، از دیگر تسهیلات این هتل 5 ستاره به حساب می آیند. مهمانان می توانند در کافه ی این هتل از صرف نوشیدنی لذت ببرند. پارکینگ خصوصی رایگان در مجموعه ی هتل در نظر گرفته شده است.

برخی از واحد های این هتل مشرف به استخر یا باغ میباشند. دسترسی به اینترنت بیسیم در سراسر مجموعه ی هتل رایگان است. یک تلویزیون صفحه تخت در اتاق های این هتل قرار دارد.

کانتر پذیرش این هتل به صورت 24 ساعته ارائه ی خدمات خواهد کرد.

می توانید در این هتل تنیس بازی کنید و منطقه ای که هتل در آن قرار دارد، مکان محبوبی برای قایق سواری (کانویینگ) می باشد. تفرجگاه ساحلی کمر، و پارک و ساحل مون لایت (Moon Light Beach) در 10 کیلومتری این هتل واقع شده اند. فاصله ی هتل با فرودگاه آنتالیا 35 کیلومتر است.

این هتل برنامه های تفریحی متنوعی را برای شما فراهم کرده است. شنا و بازی در استخر ها و پارک آبی، و نمایش های عصرانه ی اجرا شده در آمفی تئاتر هتل، تعطیلات شما را دلپذیر تر میکند. والیبال ساحلی، واتربال، استپ، ایروبیک، دارت، تیر اندازی با کمان، بوچیا، بدنسازی، زمین تنیس، زمین بسکتبال، زمین والیبال و ورزش های آبی موتوری و غیر موتوری، از تسهیلات و فعالیت های ورزشی ارائه شده توسط این هتل میباشند. در برخی از روز های هفته، در هتل اجرا های موسیقی زنده برگزار خواهد شد.

مهمانان 4 الی 12 ساله ی این هتل، می توانند از خدمات و تسهیلات ویژه ی کلوب کودکان مانند بوفه ی کودک، استخر کودکان (با سرسره) و زمین های بازی، بهره مند شوند. همچنین صندلی کودک، لوازم رختخواب کودک، سرویس پرستاری از کودک (شامل اضافه بها) و مینی دیسکو، دیگر خدماتی هستند که مینی کلوب این هتل، برای فرزندان شما فراهم کرده است.

برای تمدد اعصاب و آرامش بخشیدن به جسم و روح خود در طول تعطیلات، سری به مرکز آبگرم این هتل بزنید. اتاق های ماساژ، سونا، سونا ی بخار، حمام ترکی، اتاق استراحت، واحد های مراقبت از پوست و بدن، بدنسازی، استخر سرپوشیده، استخر سرپوشیده ی کودکان و کافه ویتامین، بخش های مرکز آبگرم این هتل میباشند.

ما را دنبال کنید