خط مستقیم ویژه تهران 26405757-021 09198221232 parmis.travel

Dusit Thani Pattaya (Dusit Thani Pattaya)

نوع سرویس دهی : 5*BB تایلند , پاتایا مشاهده وب سایت

شما واجد شرایط تخفیف Genius در Dusit Thani Pattaya – SHA Extra Plus هستید! برای صرفه جویی در این ملک، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد شوید.

Dusit Thani Pattaya در ساحلی آرام در امتداد خلیج پاتایا واقع شده است و مناظر وسیعی از دریا را ارائه می دهد. دارای 3 رستوران و 2 استخر است. مهمانان از پارکینگ رایگان لذت می برند.

دوسیت تانی پاتایا 4.3 مایل از دهکده فیل ها و 5.9 مایل تا بازار شناور فاصله دارد. شهر بانکوک 1.5 ساعت با ماشین از هتل فاصله دارد.

همه اتاق های Dusit Thani یا مشرف به باغ یا دریا هستند. اتاق‌ها دارای دکوراسیون مدرن تایلندی و مجهز به تلویزیون با کانال‌های کابلی و وای‌فای رایگان هستند.

انتخاب های تفریحی شامل بازی تنیس، لذت بردن از ماساژ در اسپا یا ورزش در مرکز تناسب اندام است. هتل خدمات صرافی ارائه می دهد، در حالی که می توان سفرهای روزانه را در میز تور ترتیب داد.

مهمانان می توانند طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی را در رستوران Cascade امتحان کنند. خلیج سیخ های بین المللی سرو می کند و چشم اندازی از خلیج پاتایا را ارائه می دهد.

زوج‌ها به‌ویژه این مکان را دوست دارند – آن‌ها برای یک سفر دو نفره به آن امتیاز 9.2 دادند.

محبوب ترین امکانات : استخر در فضای باز-وای فای رایگان -ساحل -پارکینگ رایگان -اتاق های خانوادگی -شاتل فرودگاه -اتاق های غیر سیگاری -چای/قهوه ساز در تمام اتاق ها -کافه بار-صبحانه خوب

ما را دنبال کنید