خط مستقیم ویژه تهران26405757-021 00989198221232 parmis.travel

هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس همانطور که از نامش پیداست، قصری بزرگ در این شهر ساحلی محسوب می‌‌شود. هتل درست بر کناره دریای مدیترانه واقع شده و دارای ساحلی اختصاصی است. برنامه‌های زنده متنوعی در اینجا طی روز برگزار شده و انواع و اقسام تفریحات فراهم شده‌اند. به عنوان نمونه باید به پخش موزیک زنده توسط خواننده‌هایی سرشناس، کلاب شبانه و نمایش‌های زنده اشاره کرد.

برای اغلب هتل‌های ترکیه، باغی هر چند کوچک ایجاد می‌شود، اما باغ هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس یکی از بزرگترین‌هایی است که تا امروز دیده‌ایم.همچنان امکانات بی‌شمار داخل هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس فرصتی برایتان باقی نمی‌گذارند. گفتنی است در سرتاسر محیط باز مجموعه مخصوصا باغ آن میز و صندلی‌های متعددی قرار گرفته است.

بهشتی به نام هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس

هر اتاق هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس ساده اما بسیار شیک تزیین شده و همه امکانات ضروری در حد یک پنج ستاره واقعی درونش قرار گرفته است. با رفتن به بالکن می‌توانید از تماشای منظره رو به روی خود لذت ببرید. بسته به موقعیت اتاق در ساختمان، ممکن است منظره متفاوتی در مقابلتان قرار بگیرد، اما بالکن بیشتر اتاق‌ها رو به باغ زیبا و بسیار بزرگ مجموعه باز می‌شود. اگر در تابستان در هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس اقامت پیدا کرده‌اید، از مینی بار یک نوشیدنی گوارا انتخاب کرده و داخل بالکن میل کنید. در غیر این صورت بعد از دم کردن چای یا قهوه، این کار را انجام بدهید.

حمام‌ها مجهز به لوازم آرایشی بهداشتی مهم بوده و دارای وان هستند. در صورتی که لپ تاپ همراه برده‌اید، پشت میز نشسته و بعد از اتصال به اینترنت، مشغول کار با آن شوید. البته ممکن است در اتاق شما دسترسی به اینترنت فراهم نباشد و برای اتصال به شبکه وایرلس مجموعه، مجبور به رفتن به قسمت‌های عمومی همچون لابی باشید. اگر داشتن اینترنت داخل هتل برایتان اهمیت زیادی دارد، از آژانس مسافرتی بیسان گشت اطلاعات بیشتری بخواهید. تلویزیونی مسطح در هر واحد وجود دارد. متاسفانه درباره کابلی یا ماهواره‌ای بودن آن‌ها اطلاعاتی در دسترس نیست. برای افرادی که تصمیم دارند به صورت خانوادگی به تور مارماریس بروند، اتاق‌هایی چهار تخته مخصوص چهار فرد بزرگ در نظر گرفته شده است.

تک رستوران هتل بسیار بزرگ طراحی شده و دارای دو بخش است. قسمتی سرپوشیده بوده و بخشی دیگر در کناره دریای مدیترانه قرار دارد. همانطور که انتظار دارید، هتل گرند یازیچی کلاب مارماریس پالاس آل-اینکلوسیو بوده و رستوران آن برای صبحانه، ناهار و شام سلف سرویس است. پس تا می‌توانید بخورید و بیاشامید ولی اصراف نکنید! در سرتاسر مجموعه روی هم رفته 6 بار ایجاد شده است. بزرگترین آن‌ها در لابی قرار داشته و 24 ساعته سرویس‌دهی دارد.

اگر فردی شب زنده‌دار هستید، می‌توانید در هر ساعت از نیمه شب به لابی بار رفته و یک نوشیدنی میل کنید. اگر به نوشیدنی‌های گرم بیشتر از سرد علاقه دارید، باید به کافی شاپ اختصاصی هتل قدم بگذارید. یک اسنک بار ایجاد شده تا با توجه به فعالیت بسیار زیاد گردشگران در این هتل طی روز، قادر باشند بین صبحانه-ناهار و مخصوصا ناهار-شام، میان وعده‌هایی لذیذ نوش جان کنند.

ما را دنبال کنید